Hydratační krém Macadamia & Hyaluron Pszczela Pasja s medem a propolisem

Novinka

Ručně vyráběný Hydratační krém Macadamia & Hyaluron doporučujeme jako denní krém. Díky unikátnímu obsahu včelích produktů (med, propolis, vosk) vytváří přírodní ochrannou vrstvu pokožky. Stimuluje její hojení, vyhlazení a zpevnění.

30 ml

350,00 Kč
Skladem

Jedinečný přírodní krém s jemnou konzistencí, který hloubkově hydratuje, pečuje a vyživuje i tu nejcitlivější pokožku obličeje. Má antioxidační vlastnosti. Nezanechává mastný film.

Je perfektní pod make-up a je prospěšný i pro pokožku vašich rukou.

Je do něj přidán mimo jiné makadamiový olej, který má jedinečné regenerační vlastnosti a je bohatý na vitamíny. Makadamie se perfektně vstřebává, je vhodná pro péči o stárnoucí pokožku, kterou dokonale zjemňuje a vyhlazuje. Vysoký obsah kyseliny hyaluronové dodává pokožce hedvábnou hladkost, napětí a hebkost. Umožňuje vodě a aktivním látkám proniknout a udržet se hluboko v pokožce. Náš produkt odlišuje použití unikátního složení včelích produktů. Stimuluje klíčové fáze procesu hojení, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Reparační účinek pokrývá všechny vrstvy pokožky, neomezuje se pouze na zdroje kolagenu.


Složení: Přeslička rolní - extrakt, makadamový olej, kokosový olej, kyselina hyaluronová, bavlníkové mléko, včelí vosk, bambucké máslo, včelí med, D-panthenol, propolis, Niacinamid (vit. B3), NMF (přírodní kožní hydratační faktor), přírodní emulgátor z oliv (Sorbitan Olivate), cetylalkohol, vit. E, éterické oleje.

Vyrobené v malé včelí farmě na severu Polska


Další zajímavé informace o přírodní medicíně naleznete